Pożyczka dla Studenta

Musisz opłacić warunek? Masz międzysemestralną przerwę w stypendium? Marzy Ci się długi weekend za granicą? A może po kłótni z rodzicami jesteś chwilowo odcięty od kasy, nie przejmuj się mamy dla Ciebie szybkie, darmowe, a zarazem dyskretne rozwiązanie. W poniższym rankingu zebraliśmy zaufane firmy udzielające pożyczek krótkoterminowych tzw. chwilówek studentom. Cały wniosek oraz jego rozpatrzenie przebiega za pośrednictwem internetu. Bez znaczenia jest również to gdzie mieszkasz, wystarczy, że spełniasz poniższe wymagania oraz posiadasz swoje osobiste konto internetowe. Nie musisz wysyłać żadnych dokumentów ani potwierdzać swoich zarobków, potrzebna gotówka znajdzie się na Twoim koncie w 15 minut po wypełnieniu wniosku.

 

FirmaWymagany wiekMaksymalna kwota pierwszej pożyczkiMaksymalny termin spłatyCzas wypłaty środkówCzy pierwsza za darmoOferta
20 lat3000 zł30 dni15 minutTak
18 lat1500 zł60 dni15 minutTak, plus opłata w wysokości 10 zł
18 lat2000 zł30 dni15 minutTak
20 lat1500 zł35 dni15 minutTak
21 lat3100 zł30 dni15 minutTak

 

  • faq - najczęściej zadawane pytania dotyczace chwilowek

Pożyczka dla Studenta – Co wyróżnia nasz ranking ?

Nasz ranking wyróżnia przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Zebraliśmy dla Ciebie tylko pewne i aktualne oferty. Dzięki prostej i przejrzystej tabelce w kilka chwil wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę i po chwili będziesz cieszył się gotówka na swoim koncie.

Chwilówka dla Studenta – Czy dla każdego?

Zdecydowanie jak najbardziej, każdy może skorzystać z kredytu polecanego w zestawieniu. Zebrane firmy wyróżnia szczególna przychylność dla osób młodych, często nieposiadających stałego źródła dochodu. Oferowane firmy działają na terenie całego kraju, dlatego nie koniecznie musisz mieszkać w Sosnowcu czy okolicach. Wystarczy, że masz dostęp do internetu, a pod ręką masz swoje podstawowe dane jak pesel czy numer dowodu.

Czy mogę skorzystać z oferty, jeżeli nie jestem studentem?

Oczywiście, że tak. Zestawione firmy wyróżnia przychylność do wniosków osób młodych, nieposiadających jeszcze stałego źródła dochodu. Jednak nic nie stoi na drodze, aby inne osoby skorzystały z omawianych ofert.

Czy będę musiał potwierdzić swoje dane?

Oferowane w zestawieniu firmy, nie wymagają przesyłania żadnych dodatkowych dokumentów. Potwierdzenie tożsamości polega wyłącznie na przelaniu kwoty jednego grosza na podany numer konta, bądź zalogowanie się do banku za pośrednictwem specjalnej wbudowanej aplikacji Instantor, bądź KontoConnect.

Pożyczka za darmo? – Czy są jakieś haczyki?

Bonus powitalny w postaci darmowej pierwszej pożyczki to nowość na naszym rynku finansowym. Oferty te nie posiadają ukrytych zapisów w regulaminie. Jedynym ważnym czynnikiem jest terminowa spłata powierzonego zadłużenia, w przypadku nieterminowej spłaty promocja traci ważność i musimy dodatkowo opłacić odsetki. Jednak w przypadku terminowej spłaty, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę spłacić pożyczkę szybciej?

Zobowiązanie można spłacić przed terminem ostatecznej spłaty, oznacza to, że możesz spłacić swoją pożyczkę nawet po kilku minutach. Osobiście polecamy regulować swoje zobowiązania finansowe w najszybszym możliwym terminie.

Co w przypadku kiedy nie mogę spłacić swojej pożyczki?

Jak powszechnie wszystkim wiadomo życie bywa nieprzewidywalne. W takich sytuacjach większość zestawionych firm oferuje możliwość odpłatnego przedłużenia terminu deklarowanej spłaty. Dla przykładu Vivus oferuje dla swoich klientów, możliwość przedłużenia terminu spłaty nawet o dodatkowe 30 dni.

 

Jeżeli chciałbyś uzyskać jeszcze więcej informacji to zapraszamy Cię do przeczytania naszego wpisu na naszym Blogu, poświęconemu właśnie pożyczką dla studentów oraz do osobistego kontaktu.